Новогодишњи програм виртуелног Научног клуба

Датум: 30. Decembar 2020 12:43 Категорија: Новости

Теме којима се бавe у виртуелном Научном клубу осмишљене су тако да прате и продубљују школска знања из различитих природних и друштвено-хуманистичких наука. Методе рада су засноване на искуственом учењу, као и практичном раду. Активности и материјале осмишљавају научни демонстратори и демонстраторке, млади људи на студијама различитих факултета, који су обучени за научну комуникацију са децом.

Читајте, слушајте, решавајте, учествујете! Јер наука је супер!

Линк ка виртуелном научном клубу је ОВДЕ.

Виртуелни Научни клуб је база материјала намењених школама, родитељима, самој деци као и људима свих узраста заинтересованим за науку. У овим материјалима можете да пронађете квизове, интерактивне задатке, упутства за кућне експерименте или научне приче које су настале у сарадњи научних демонстартора и деце. Позивамо вас да пронађете тему која вас интересује и уроните у свет науке!