Школска слава 2021.

Датум: 27. Januar 2021 20:21 Категорија: Новости

Обележавање школске славе Светог Саве

И ове године обележили смо нашу школску славу Светог Саву, само  у измењеним околностима, на начин како нам је налагала тренутна епидемиолошка ситуација. Током целе недеље у школи су организоване бројне активности ученика, обрађивале су се теме о животу и делу Светог Саве, припремали су се видео снимци за онлајн приредбу, израђивали панои, чиме су наши ученици наставили са неговањем сећања на Светог Саву. Велики број ликовних и литерарних радова красе учионице и ходнике свих наших школа.

Традиционалне приредбе није било, али наши вредни ученици, учитељи и наставници су се потрудили да се достојно обележи школска слава Свети Сава, тако што су припремили онлајн приредбу коју можете да погледате путем ЛИНКА.

Сечењу колача у матичној школи присуствовао је мали број запослених уз кумове и свештеника, док је сечење колача у подручним школама било у црквама.

Срећна слава свим ученицима и наставницима, колективу наше школе!